Produkty

ATF - psaní všemi deseti

ATF - psaní všemi deseti

Program je vhodný jak pro výuku na školách, tak pro jednotlivce, kteří se podle něho sami naučí psát na klávesnici všemi deseti prsty. Výukový systém ATF umožňuje splnit učební cíle předmětu "písemná a elektronická komunikace" - naučit studenty během jednoho školního roku ovládnout celou klávesnici desetiprstovou hmatovou metodou. Program respektuje osnovy MŠMT a je v souladu s pravidly INTERSTENO.
Podrobnosti zde!


iATF - psaní všemi deseti

iATF - ATF+Skupinové psaní a RSS texty

Program internet ATF (iATF) je plnou verzí programu "ATF - psaní všemi deseti" rozšířenou o Skupinové psaní a RSS texty.
Podrobnosti zde!


AtfEditor - psaní všemi deseti pro pokročilé

AtfEditor - psaní pro pokročilé

Program předpokládá znalost prstokladu psaní všemi deseti a je určen k výuce základní práce s textem v plném editoru spolu s procvičováním přesnosti a rychlosti psaní. Program též umožňuje psaní pravopisných cvičení a korektur všemi deseti. Po napsání textu je text porovnán s textem zvoleného souboru a vyhodnocen z hlediska rychlosti a přesnosti. Vyhodnocený i napsaný text lze prohlížet, tisknout nebo uložit do souboru.
Podrobnosti zde!


AtfSudoku - psaní na numerické klávesnici

AtfSudoku - psaní na numerické klávesnici

Naučte se psát na numerické klávesnici a zahrajte si sudoku. Výuka na numerické klávesnici obsahuje odborné texty, zobrazuje prstoklad, vyhodnocuje přesnost a rychlost.
Podrobnosti zde!


ATF Profi

Výukové programy ATF, AtfSudoku a AtfEditor lze získat s výraznou slevou v jednom balíku s názvem "ATF Profi". Programy jsou instalované do stejného prostředí a dodávané volné texty lze vzájemně používat jak v ATF tak v AtfEditoru.


iATF Profi

Výukové programy iATF, AtfSudoku a AtfEditor lze získat s výraznou slevou v jednom balíku s názvem "iATF Profi". Programy jsou instalované do stejného prostředí a dodávané volné texty lze vzájemně používat jak v iATF tak v AtfEditoru.


AtfMonitor  

AtfMonitor je dodáván spolu s programem ATF nebo iATF. Je určen pro zobrazování výsledků a vytváření žebříčků z archivačních souborů.
Podrobnosti zde!