Objednávka

Pokud jste si vybrali produkt a typ licence, můžete si program objednat přes internet vyplněním příslušného formuláře, který se zobrazí po výběru jedné z následujících možností: 


Objednaný program zasíláme ve formě instalačního balíku elektronicky přes www.uschovna.cz nebo poštou na CD za uvedené ceny Školám posíláme spolu s programem fakturu a ostatním nejdříve proforma fakturu a po zaplacení obratem program s fakturou.

Pokud neradi chodíte na poštu, zvolte ve formuláři "Platba převodem na účet a zaslání programu e-mailem". Na zadanou e-mail adresu Vám zašleme proforma fakturu a okamžitě po zaplacení Vám na stejný mail zašleme fakturu a instalační kit objednaného programu přes www.uschovna.cz.

Prosíme o vyplnění telefonu nebo e-mailové adresy pro případné upřesnění objednávky. Máte-li speciální přání (např. více kusů), uveďte tyto informace v položce "komentář". V případě, že objednáváte "upgrade", uveďte v komentáři licenční číslo původně zakoupené licence.

Programy můžete též objednat písemně na adrese firmy nebo e-mailem atf@vsemideseti.cz.

Objednávka programu iATF

Jednouživatelskou verzi program iATF můžete získat tak, že si zdarma nainstalujete aktivovatelnou demoverzi a zakoupíte pouze licenci. Po zadání zakoupené licence v menu "Nápověda-Verze a licence" se program aktivuje na plnou verzi.

Pokud máte Windows 10/11 64-bit, můžete si nainstalovat tuto demoverzi jednouživatelské licence programu iATF z Microsoft Store.

V případě starší verze Windows nebo 32-bit verze Windows si stáhněte tuto demoverzi z těchto stránek (viz na PC sloupec vpravo).

Objednávku licenčního klíče pro iATF lze provést přes následující formulář:


ATF Online

Pro používání webové aplikace ATF Online musíte mít kredit. Kredit můžete získat bez přímé objednávky zaplacením na náš účet. Platební údaje se zobrazují až po registraci a přihlášení na www.atfonline.cz v menu "Profil-Platba převodem".

Roční kredit lze též získat zadáním kódu jednouživatelské licence zakoupené prostřednictvím školy. Školám poskytujeme významnou slevu.
Podrobnosti zde!